Thema Cheeta / Luipaard
Zoek je prachtig cadeau met als thema luipaard. Kijk dan eens naaar onze okergele pyjama's, babydekens en slaapzakjes. Zoek je een ander dier dan een cheeta of luipaard? Bekijk al onze dieren thema's.
Met een account kun je sneller bestellen én heb je een overzicht van je eerdere bestellingen
Account aanmakenZoek je prachtig cadeau met als thema luipaard. Kijk dan eens naaar onze okergele pyjama's, babydekens en slaapzakjes. Zoek je een ander dier dan een cheeta of luipaard? Bekijk al onze dieren thema's.
Tipi met cheeta's van het belgische merk Trixie is een geweldige kinderkamer accessoire. Een heerlijke (ruime) speelplek en verstopplek voor kindjes, met stoere retro cheeta's of luipaarden.
Hoes voor een voedingskussen met Cheeta's van het belgische merk Trixie. De hoes beschermt het voedingskussen en geeft het kussen een vrolijke uitstraling. De hoes is zacht en makelijk af te halen.
Speenkoord Luipaard van het belgische merk Trixie. De stijlvolle metalen sluiting is makkelijk te bevestigen aan de babykleding. Het flexibele lusje is ook makkelijk te bevestigen aan elke fopspeen.
Warme slaapzak met leuke Cheeta's van het belgische merk Trixie. Deze slaapzak is geschikt voor het tussenseizoen en past daarom goed in het Nederlandse klimaat met warme en koude maanden maar meestal nooit zo extreem.
info@dekleinevogelaar.nl
Bel Hester op: 06 48184566
deKleineVogelaar.nl
Tulpenstraat 20
4818 GV Breda